Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/portal/lib/adodb/adodb.inc.php on line 921 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/portal/lib/adodb/adodb.inc.php on line 1996 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/portal/lib/adodb/adodb.inc.php on line 2068 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/portal/lib/pagelib.php on line 67 Platforma szkoleniowa TiM www.epraca.radom.pl: Zaloguj się do serwisu
 
 
Powracasz na tę stronę WWW? Czy jesteś w tym serwisie po raz pierwszy?

Zaloguj się tutaj, podając nazwę użytkownika i hasło:
(Przyjmowanie cookies (ciasteczek) musi być włączone w Twojej przeglądarce)Pomoc, Przyjmowanie cookies (ciasteczek) musi być włączone w Twojej przeglądarce

Nazwa użytkownika:
Hasło:

Niektóre kursy dostępne są dla użytkowników zalogowanych jako goście.:


Zapomniałeś(aś) nazwy użytkownika lub hasła?

Witaj!

Aby otrzymać pełny dostęp do kursów, musisz stworzyć konto w tym serwisie.

Każdy z kursów może wymagać podania jednorazowego "klucza dostępu do kursu", który będzie potrzebny tylko przy zapisywaniu się na kurs.

Oto kroki, które musisz wykonać:

  1. Wypełnij formularz Nowe konto swoimi danymi.
  2. Po chwili na podany przez Ciebie adres zostanie wysłany e-mail.
  3. Otwórz wiadomość i kliknij zawarty tam link.
  4. Twoje konto zostanie potwierdzone i będziesz mógł się zalogować.
  5. Wybierz kurs, w którym chcesz wziąć udział.
  6. Jeżeli zostaniesz poproszony(a) o podanie "klucza dostępu do kursu" - wpisz otrzymany od prowadzącego klucz. W ten sposób zapiszesz się na kurs.
  7. Od tego momentu będziesz mieć dostęp do kursu. Aby zalogować się i uzyskać dostęp do kursów, na które się zapisałeś, konieczne będzie tylko wpisanie Twojej nazwy użytkownika i hasła (w formularzu na tej stronie).